Moje poslanie

100
klientov
10
rokov praxe
1000
podpísaných zmlúv
2000
hodín vzdelania

Ako Vám pomôžem?

Po dôkladnej analýze Vašich príjmov a výdavkov, určení cieľov a priorít Vám vypracujem finančný plán šitý na mieru Vašim potrebám a požiadavkám. Navrhneme riešenia, prostredníctvom ktorých zabezpečíme Vašu aktuálnu životnú situáciu, a taktiež naplánujeme cestu k dosiahnutiu Vašich cieľov. Ak už máte produkty, ako sú rôzne druhy životného a neživotného poistenia, hypotékárny alebo spotrebný úver, investujete alebo sporíte na dôchodok - bezplatne Vám vypracujem audit zmlúv s posúdením ich výhodnosti. Nevýhodné zmluvy prehodnotíme a optimalizujeme.

Našim klientom v spoločnosti Prosight Slovensko v prvom rade hľadáme riešenia, a nielen uzatvárame zmluvy.

Spolupracujme

Pravidlá našej spolupráce spočívajú v hodnotách, akými sú diskrétnosť a korektnosť. Všetko, čo si na stretnutiach povieme je výlučne medzi nami - mnou ako Vaším správcom, a Vami ako klientom. V profesii správcu finančného majetku ma viaže mlčanlivosť, preto sú Vaše citlivé informácie ohľadom Vášho portfólia v bezpečí. Rovnako si v Prosight Slovensko zakladáme na pravdivosti, čím klientov uisťujeme, že vždy hľadáme len to najvýhodnejšie riešenie, ktoré klientovi pomôže dosiahnuť jeho ciele, ktoré si spolu so správcom určili vo finančnom pláne.

Naša spolupráca je dlhodobá, a z toho dôvodu je nevyhnutná vzájomná sympatia a dôvera.

Moja kariéra

Začiatky môjho pôsobenia vo finančnom sektore sa datujú do roku 2010, kedy som plná očakávaní vstupovala do pracovného kolobehu v banke. Počas niekoľkých rokov som zbierala skúsenosti prostredníctvom práce s klientmi, ktorým som hľadala vhodní riešenie ich situácie. Často sa však stávalo, že klientom som nevedela vyhovieť v rámci našej spoločnosti, čím som prirodzene nemohla pomôcť ich situáciu vyriešiť. Práve preto si ma v roku 2017 získala myšlienka správy finančnéh majetku.

Hlavnou motiváciou pre zmenu profesie bola moja túžba pomôcť klientom s celkovým nastavením protfólia. Vnímam, že ako reprezentant všetkých inštitúcií mám oveľa väčšiu možnosť odporučiť klientovi vhodný produkt. Páči sa mi možnosť voľby, ktorú vďaka mne klienti získavajú a vedomie, že vždy platia len za taký produkt, ktorý im skutočne prináša veľkú pridanú hodnotu. Obojstranná spokojnosť ma napĺňa pocitom dobre odvedenj práce, čo je predpokladom k úspešnej a dlhodobej kariére.

“Spokojný klient je pre mňa najväčšia odmena."

Veronika Filípková, Senior Manager Prosight Slovensko